Területi képviselő

pozícióba munkatársat keres

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • Alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, mobilitás
  • Precizitás, felelősségtudat
  • Területi értékesítésben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Multinacionális, FMCG környezetben szerzett tapasztalat
Terület:
  • Budapest észak-pesti része, Pest és Nógrád megye

Feladatok
  • A termékek jelenlétének biztosítása a látogatott vevőpontokon
  • A termékek viszonteladásának biztosítása az eladási pontokon
  • Új termékek bevezetése
  • Rendelési javaslatok készítése
  • Merchandising fejlesztése
  • Numerikus disztribúció növelése
  • Másodlagos kihelyezések megszerzése
  • Megcélzott eladási pontok látogatása
  • Kereskedelmi és marketing akciótervek végrehajtása
  • Országos szintű megállapodások betartása
  • Jelentések készítése, információk továbbítása

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel az allas@pannontej.com vagy töltse ki az űrlapot.

Ha csatolmányt szeretne küldeni, itt tudja feltölteni:

Elfogadom az
adatkezelési feltételeit