Minőségbiztosítási Manager (Zalaegerszeg)

pozícióba munkatársat keres

Fő feladatok
  • A zalaegerszegi telephelyen gyártott termékek minőségének biztosítása (jogszabályi és belső előírások, valamint a kereskedelmi sajátmárkás termékek vevői követelményei szerint)
  • Vizsgálati tervek, termék standardok meghatározása, ellenőrzése
  • A termékek érzékszervi bírálataiban való részvétel, bírálati eredmények elemzése
  • A termékek gyártásához szükséges alapanyagok, segéd- és csomagolóanyagok minőségi követelményeinek meghatározása, ellenőrzése
  • Termékfejlesztésekben való szakmai részvétel
  • Minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszerek működésének biztosítása (ISO 9001, IFS/BRC/ISO 22000/HACCP)
  • Reklamációk okainak azonosítása
  • Nem megfelelőségek esetén helyesbítő akciók meghatározása, és megvalósításuk követése
  • Minőségi jelzőszámok meghatározása, bevezetése és követése és analizise, kommunikálása a termelésvezetés és az érintett dolgozók számára
  • Minőségügyi kompetenciák fejlesztése – dolgozók higiéniai és menedzsment rendszerek szerinti oktatása, oktatási anyagok készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel (vevők, auditáló szervezetek, beszállítói partnerek)

Elvárások
  • élelmiszeripari vagy minőségbiztosítási felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • IFS/BRC élelmiszerbiztonsági rendszerek ismerete, működtetésükben gyakorlat/tapasztalat
  • jó elemző készség
  • problémafelismerő készség
  • jó pedagógiai és kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, prezentációk készítése
  • angol és/vagy francia nyelv (írás és szóbeli) kommunikációs szintű ismerete
Előny
  • SAP vállalati rányitási rendszer ismerete
  • multinacionális vállalatnál szerzett szakterületi tapasztalat
  • vevői sajátmárkás termékek minőségügyi követelményeinek ismerete (TESCO, McDonalds)

A jelentkezéseket az alábbi címre kérjük küldeni: Pannontej Zrt. 8900 Zalaegerszeg, Platán sor 6.,  vagy allas@pannontej.com vagy töltse ki az űrlapot.

Ha csatolmányt szeretne küldeni, itt tudja feltölteni:

Elfogadom az
adatkezelési feltételeit