Kazánfűtő (Répcelak)

pozícióba munkatársat keres

Elvárások
  • Kazánkezelői végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Jó problémamegoldási képesség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok
  • 4 t/h teljesítményű gőzkazánok napi szintű kezelése
  • Kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése
  • Biztonsági szerelvények ellenőrzése (biztonsági szelep, vízállásmutató, nyomásmérő), reteszpróbák elvégzése, naplózása
  • Kazán segédberendezéseinek (gáztalanító, vízelőkészítő (RO) kezelése
  • Hőközpontok ellenőrzése (szerelvények, kondenzvíz minőség)
  • Kisebb karbantartási, javítási feladatok utasítás szerinti elvégzése

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. A feladatok elsajátításához korrekt betanulási időt biztosítunk.

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel az alábbi címre várjuk Pannontej Zrt. 9653 Répcelak, Vörösmarty u. 1.,  vagy allas@pannontej.com vagy töltse ki az űrlapot.

Ha csatolmányt szeretne küldeni, itt tudja feltölteni:

Elfogadom az
adatkezelési feltételeit