AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK
SAJTFŐZŐ

Feladatok:

  • a recept szerint a szükséges alapanyagok kimérése
  • a főzőberendezés segítségével adagolásra kész sajt előállítása
  • a termék minőségének folyamatos figyelése

Elvárások:
  • legalább szakmunkás iskolai végzettség
  • teherbíró képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • több műszakban történő munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye: Répcelak

Pályakezdők, egyéb élelmiszeripari (pl. pék, cukrász) végzettségűek jelentkezését is várjuk.

A jelentkezéseket az alábbi címre kérjük küldeni:

Pannontej Zrt. 9653 Répcelak, Vörösmarty u. 1. vagy az  allas@pannontej.com

ADAGOLÓGÉP-KEZELŐ

Feladatok:

  • adagológépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása
  • segéd- és csomagolóanyagok biztosítása az adagológépekhez
  • ömlesztett sajt minőségének ellenőrzése

Elvárások:

Pannontej Zrt., 9653 Répcelak, Vörösmarty u. 1. vagy allas@pannontej.com

GÉPKEZELŐ

 Feladatok:

  • sajtgyártási technológia elsajátítása
  • gyártástechnológiai utasítások részletes ismerete és betartása
  • a minőségügyi rendszer előírásainak betartása
  • aktív részvétel a gyártási és tisztítási folyamatokban

Elvárások:
  • középfokú végzettség, előny: élelmiszeripari vagy vendéglátóipari (szakács, cukrász) végzettség
  • önálló munkavégzési képesség
  • 12 órás és több műszakos munkarend vállalása
  • együttműködési készség, felelősségérzet, terhelhetőség
  • precizitás, rugalmasság

Munkavégzés helye: Veszprém

Pannontej Zrt., 8200 Veszprém, Kistó u. 9. vagy
allas@pannontej.com